31
27.07.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawko 21 jesteś pewny że masz dobre informacje, a może to była Twoja matka tylko nic ci nie mówiła. Zanim napiszesz coś głupiego to zastanów się dobrze, bo tak samo można obrażać ciebie jak i twoich bliskich.
(2012.07.27)

info

0  
  0
Przepustowość skrzyżowań z ruchem okrężnym jest o 40% wyższa niż skrzyżowań klasycznych z sygnalizacją świetlną. Dlaczego nasi włodarze uparcie preferują rozwiązania klasyczne? Ronda są bezpieczniejsze. Jedziemy wolniej ale jedziemy WSZYSCY a nie stoimy w idiotycznych korkach. Inna sprawa że kierowcy nie potrafią normalnie ruszać na światłach. Po wyświetleniu zielonego światła powinni wszyscy w kolejce ruszać a nie czekać aż, ,ten przed nim ruszy a ja wtedy włączam bieg i też ruszam". Takie zachowanie drastycznie zmniejsza przepustowość skrzyżowań. Mnie uczyli inaczej (30 lat temu) i szkolił mnie bardzo doświadczony kierowca zawodowy. Sam jeżdżę zawodowo i staram się unikać popełniania takich błędów. Tam gdzie tylko to jest możliwe powinny być ronda.
ksamol (2012.07.28)

info

0  
  0
Przy okazji kilku wypadków i kolizji też pisałem, że potrzeba jest więcej rond. Ale elbląscy kierowcy nie potrafią jeździć na rondach. Wielu twierdzi, że rondo spowalnia ruch :) A gdzie się w mieście spieszyć? Rondo spowalnia trochę ruch przy jednoczesnym jego upłynnieniu! To wiedzą w wielu miastach Polski. U nas władze nie. Nasi "władcy" kochają kolorowe światełka. .. .Poszkodowanym życzę powrotu do zdrowia a młodemu kierowcy więcej rozwagi.
Wiktorek (2012.07.28)

info

0  
  0
jedno jest pewne. Już pan Korkuć jedzie po świeżonkę:) Albo po dwie
kloos (2012.07.28)

info

0  
  0
Mam 30 lat grusze codziennie 3 razy jezdzi sie dobrze ale moglo by leppiej
(2012.07.28)

info

0  
  0
wytrzeźwiej i napisz raz jeszcze o co Ci chodzi
Gioconda (2012.07.28)

info

0  
  0
A ja sie pytam ! Co na to mamusia i tatuś 19 latka !?
(2012.07.28)

info

0  
  0
Jak się nie umie jeździć to każde skrzyżowanie jest niebezpieczne:) jak przedmówcy nie potrafią skręcić w lewo bez oddzielnego światła, to może warto zmienić trasę i na skrzyzowanie wjeżdżać na wprost lub w prawo:))))
(2012.07.28)

info

0  
  0
Mamusia i tatuś zadowoleni bo wyciągną niezlą kasę z ubezpieczenia auto casco, być może na dużo nowsze auto
(2012.07.29)

info

0  
  0
Klimy w aucie nie miał, to leciał na wariata, aby zroszone potem skronie ochłodzić :P
HTR (2012.07.29)

info

0  
  0