UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na tym skrzyżowaniu swego czasu były kolizje z tramwajami. z chwilą zmian w kierowaniu swiatłami kolizji tramwajowych nie ma. przepisy niestety należy przestrzegać mimo sygnalizacji świetlnej. skrzyżowanie to wg mnie jest skrzyżowaniem niebezpiecznym i wymaga szczególnej ostrożności i rozsądku.
KWAR