UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawo jazdy mam krótko(3 lata), nigdy nie miałem stłuczki, wypadku, moim zdaniem u nas nie ma złych skrzyżowań, wystarczy jeździć uważnie z ograniczonym zaufaniem do innych kierowców i tyle. ..
Prawo jazdy mam krótko(3 lata), nigdy nie miałem stłuczki, wypadku, moim zdaniem u nas nie ma złych skrzyżowań, wystarczy jeździć uważnie z ograniczonym zaufaniem do innych kierowców i tyle. ..