UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawo jazdy mam krótko(3 lata), nigdy nie miałem stłuczki, wypadku, moim zdaniem u nas nie ma złych skrzyżowań, wystarczy jeździć uważnie z ograniczonym zaufaniem do innych kierowców i tyle. ..


Anuluj