UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam 30 Lat. Uważam że ci niby gnoje 18-19 latki nie jeżdżą źle. To starsze pokolenie i ich rutyna jazdy powoduje przeważnie wypadki. Jeżdżą jak by im się wszystko należało.
Mam 30 Lat. Uważam że ci niby gnoje 18-19 latki nie jeżdżą źle. To starsze pokolenie i ich rutyna jazdy powoduje przeważnie wypadki. Jeżdżą jak by im się wszystko należało.