UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam 30 Lat. Uważam że ci niby gnoje 18-19 latki nie jeżdżą źle. To starsze pokolenie i ich rutyna jazdy powoduje przeważnie wypadki. Jeżdżą jak by im się wszystko należało.


Anuluj