UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na lotnisku był festyn, były iskry, śmigłowiec, grupa Żelazny. Gdyby chcieć i móc można by pokazać samolot pasażerski, statek kosmiczny, ufo, ale gdzie w tym nasz aeroklubu. Antek sprzedany, szybowce i samoloty bez certyfikatów uziemione. Nie ma kto szkolić, nie ma na czym latać, nie ma kto obsługiwać sprzętu. Tych kilku psujów z drachetami kupionymi z zachodnich szrotów to pseudo asy przestworzy, którzy doprowadzą do końca jakiekolwiek latanie w Elblągu.