UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze nie myśli się perspektywicznie, bo lotniska właśnie takie małe to przyszłość, mamy pecha !!!!!
Szkoda ze nie myśli się perspektywicznie, bo lotniska właśnie takie małe to przyszłość, mamy pecha !!!!!