UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wczoraj w Modlinie otwarto śródlądowe lotnisko pasażerskie. Modlin-mieścina duzo mniejsza od Elbląga. Tam się dało a w Elblągu? No cóż. Gdy władza wyciąga łapy po łapówki od inwestorow go wielkie g. .. no bedzie w Elblągu.

F-18