UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj w Modlinie otwarto śródlądowe lotnisko pasażerskie. Modlin-mieścina duzo mniejsza od Elbląga. Tam się dało a w Elblągu? No cóż. Gdy władza wyciąga łapy po łapówki od inwestorow go wielkie g. .. no bedzie w Elblągu.
F-18