UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj w Modlinie otwarto śródlądowe lotnisko pasażerskie. Modlin-mieścina duzo mniejsza od Elbląga. Tam się dało a w Elblągu? No cóż. Gdy władza wyciąga łapy po łapówki od inwestorow go wielkie g. .. no bedzie w Elblągu.

F-18

Anuluj