38
25.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie ma kar to i jezdzą po pijaku, a gdyby ta pani posiedziala od dziś miesiac w areszcie, to i nasladowców byloby zdecydowanie mniej i przede wszystkim bezpieczniej, ale widać wladzy na tym nie zależy.
(2012.06.25)

info

0  
  0
A Policjanci zamiast organizować objazd przez parking stali jak święte krowy.
(2012.06.26)

info

0  
  0
i bez czapek jak przystało na obserwatorów z ONZ
(2012.06.26)

info

0  
  0
coś smutni ci nasi policjanci (zdjęcie nr 6 i 7)
papapopulos (2012.06.26)

info

0  
  0
opublikować zdjęcie pijanego babska i tyle
(2012.06.26)

info

0  
  0
Jestem za publikowaniem zdjęć i to zaraz po zdarzeniu. Może by ubyło pijanych kierowów.
Polonista (2012.06.26)

info

0  
  0
Człowiek tam jeździ codziennie - wariatek/wariatów nie brakuje na drodze, trzeba uważać. Dobrze, że przywaliła w drzewa, a nie w samochód z przeciwka.
(2012.06.26)

info

0  
  0
Na szczęście stary saab rozbity, mam nadzieję, że nie ma drugiego samochodu!
(2012.06.26)

info

0  
  0
Kubica z NĘDZY Elbląskiej
(2012.06.26)

info

0  
  0
udrzyła w rzewo po prawej stronie, tzn. , ze wyprzedzała rowerzystę z prawej strony?
EG (2012.06.26)

info

0  
  0