A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie ma kar to i jezdzą po pijaku, a gdyby ta pani posiedziala od dziś miesiac w areszcie, to i nasladowców byloby zdecydowanie mniej i przede wszystkim bezpieczniej, ale widać wladzy na tym nie zależy.
A Policjanci zamiast organizować objazd przez parking stali jak święte krowy.
i bez czapek jak przystało na obserwatorów z ONZ
coś smutni ci nasi policjanci (zdjęcie nr 6 i 7)
opublikować zdjęcie pijanego babska i tyle
Jestem za publikowaniem zdjęć i to zaraz po zdarzeniu. Może by ubyło pijanych kierowów.
Człowiek tam jeździ codziennie - wariatek/wariatów nie brakuje na drodze, trzeba uważać. Dobrze, że przywaliła w drzewa, a nie w samochód z przeciwka.
Na szczęście stary saab rozbity, mam nadzieję, że nie ma drugiego samochodu!
Kubica z NĘDZY Elbląskiej
udrzyła w rzewo po prawej stronie, tzn. , ze wyprzedzała rowerzystę z prawej strony?