Jestem za publikowaniem zdjęć i to zaraz po zdarzeniu. Może by ubyło pijanych kierowów. Polonista
Jestem za publikowaniem zdjęć i to zaraz po zdarzeniu. Może by ubyło pijanych kierowów.