UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowiek tam jeździ codziennie - wariatek/wariatów nie brakuje na drodze, trzeba uważać. Dobrze, że przywaliła w drzewa, a nie w samochód z przeciwka.


Anuluj