UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek tam jeździ codziennie - wariatek/wariatów nie brakuje na drodze, trzeba uważać. Dobrze, że przywaliła w drzewa, a nie w samochód z przeciwka.
Człowiek tam jeździ codziennie - wariatek/wariatów nie brakuje na drodze, trzeba uważać. Dobrze, że przywaliła w drzewa, a nie w samochód z przeciwka.