Kościuszki: saabem uderzyła w drzewo
fot. WS
Dziś (25 czerwca) około godz. 20.45 na ul. Kościuszki, na wysokości cmentarza, doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem osobowym uderzyła w przydrożne drzewo. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był utrudniony. Zobacz więcej zdjęć.