A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To babsko jest znane w Ellblągu !!!
a ja nie znam może jakies bliższe informacje, którędy nie jeździć bo mi dziecko zabije następnym razem
kobieta zadbana pewnie była bardzo. Pewnie nie chciała aby jej kok na głowie zdechł na deszczu, to i nie dziwię się, ze wysiąść z Saaba nie chciała. Panowie policjanci dżentelmenami powinni się okazać i z parasolem do kobieciny podejść, a nie z alkomatem.
moze wiecej info ?
Powinno się jej odebrać prawo jazdy na zawsze !!!!! I duża kara finansowa do tego ! głupców nie sieją - rodzą się sami
ma sklep na pasazu
Widzialem to zdarzenie. .drzewa pojawily sie znikad, jak gdyby wyrosly z ziemi, atakujac kierowce saaba =D
Że ziemia nosi takie idiotki. .
idiotke
Powinno się pokazać tę zapijaczoną mordę.