38
25.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To babsko jest znane w Ellblągu !!!
(2012.06.26)

info

0  
  0
a ja nie znam może jakies bliższe informacje, którędy nie jeździć bo mi dziecko zabije następnym razem
(2012.06.26)

info

0  
  0
kobieta zadbana pewnie była bardzo. Pewnie nie chciała aby jej kok na głowie zdechł na deszczu, to i nie dziwię się, ze wysiąść z Saaba nie chciała. Panowie policjanci dżentelmenami powinni się okazać i z parasolem do kobieciny podejść, a nie z alkomatem.
hans kloos (2012.06.26)

info

0  
  0
moze wiecej info ?
(2012.06.26)

info

0  
  0
Powinno się jej odebrać prawo jazdy na zawsze !!!!! I duża kara finansowa do tego ! głupców nie sieją - rodzą się sami
ananke (2012.06.26)

info

0  
  0
ma sklep na pasazu
Doner (2012.06.26)

info

0  
  0
Widzialem to zdarzenie. .drzewa pojawily sie znikad, jak gdyby wyrosly z ziemi, atakujac kierowce saaba =D
(2012.06.26)

info

0  
  0
Że ziemia nosi takie idiotki. .
(2012.06.26)

info

0  
  0
idiotke
(2012.06.26)

info

0  
  0
Powinno się pokazać tę zapijaczoną mordę.
(2012.06.26)

info

0  
  0