Kościuszki: saabem uderzyła w drzewo

38
25.06.2012
Kościuszki: saabem uderzyła w drzewo
fot. WS
Dziś (25 czerwca) około godz. 20.45 na ul. Kościuszki, na wysokości cmentarza, doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem osobowym uderzyła w przydrożne drzewo. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był utrudniony. Zobacz więcej zdjęć.
Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu policjanci 55-letnia kierująca pojazdem saab jadąc ul. Kościuszki w kierunku ul. Agrykola po wykonaniu manewru wyprzedzania rowerzysty otarła się bokiem auta o jedno drzewo, a następnie czołowo uderzyła w drugie. Od jednego ze świadków dowiedzieliśmy się, że bezpośrednio po zderzeniu z drzewem kobieta wysiadła z pojazdu zataczając się i czuć było od niej woń alkoholu. Chwilę później wsiadła z powrotem do auta. Przybyli na miejsce policjanci, w związku z brakiem możliwości nawiązania z kierującą kontaktu wezwali karetkę pogotowia ratunkowego. Kobieta nie zgodziła się na udzielenia pomocy przez ratowników medycznych.
   [fotoc]
   Kierująca saabem funkcjonariuszom policji przyznała się, że wcześniej piła alkohol. Odmówiła jednak badania alkotestem. Została przewieziona do szpitala w celu pobrania próbki krwi.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Blisko cmentarza była tym razem się udało;-)
Czytelnik_MOBI_4628 (2012.06.25)

info

0  
  0
Uwaga na rowerzystów bo taranują samochody. ..
NO (2012.06.25)

info

0  
  0
A to pijaczka i zapewne jechała 40km/h według nakazu !!
(2012.06.25)

info

0  
  0
potencjalna MORDERCZYNI!!!!!
(2012.06.25)

info

0  
  0
szkoda fajnego autka i tych drzew co je okaleczyła
(2012.06.25)

info

0  
  0
zaraz, zaraz ale o so chodzi????
na fleku (2012.06.25)

info

0  
  0
"40km/h według nakazu !!" a od kiedy są jakieś nakazy lol
Turysta (2012.06.25)

info

0  
  0
Abstrahując od nieodpowiedzialnego zachowania kierowcy samochodu, ten fragment ulicy jest niedorzecznie wąski, a brak zatoczek autobusowych tamuje ruch.
dzd (2012.06.25)

info

0  
  0
Szkoda Saaba; (
(2012.06.25)

info

0  
  0
mozn chciala wynajac M1 na Cmetarzu, ale jej sie nie udalo.
Czytelnik_MOBI_54189 (2012.06.25)

info

0  
  0