UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie ma kar to i jezdzą po pijaku, a gdyby ta pani posiedziala od dziś miesiac w areszcie, to i nasladowców byloby zdecydowanie mniej i przede wszystkim bezpieczniej, ale widać wladzy na tym nie zależy.


Anuluj