UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie ma kar to i jezdzą po pijaku, a gdyby ta pani posiedziala od dziś miesiac w areszcie, to i nasladowców byloby zdecydowanie mniej i przede wszystkim bezpieczniej, ale widać wladzy na tym nie zależy.
nie ma kar to i jezdzą po pijaku, a gdyby ta pani posiedziala od dziś miesiac w areszcie, to i nasladowców byloby zdecydowanie mniej i przede wszystkim bezpieczniej, ale widać wladzy na tym nie zależy.