UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki los jest niesprawiedliwy, dlaczego akurat musiała zabrać Ciebie????? Kamil, na zawsze pozostaniesz w mej pamięci, nigdy nie zapomnę Twego uśmiechu!!! Spoczywaj w pokoju, wierzę, że kiedyś tam na górze się spotkamy!! (*) (*)