UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zginął świetny, młody facet, kierowca opla, jego śmierć jest ogromną tragedią dla wszystkich którzy go znali. Być może szybkość go właśnie w ten dzień zgubiła, ale nie nam już to oceniać i komentować, tym bardziej w sposób obrażający zmarłego! Kamil spoczywaj w pokoju. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

z osiedla

Anuluj