62
18.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prędkość, brawura, zakręty oraz inne, debilne spostrzeżenia, które nawet nie powinny mieć miejsca pod tym tragicznym artykułem. Byliście tam? jechaliście razem z nimi, że tak teraz bezsensownie oceniacie? NIE ! A z tego, co mi wiadomo po rozmowie z kolegą, który dzięki Bogu wyszedł bez szwanku z tego wypadku, i co jest najważniejsze BYŁ W TYM SAMOCHODZIE i widział na własne oczy, że Kamil po prostu zasnął lub zasłabł, nie ma w tej tragedii jego winy. Więc darujcie sobie wasze "fachowe" wypowiedzi.
Znajomy z pracy (2012.06.21)

info

0  
  0
W takim razie dlaczego nikt kto z nim jechał nie zareagował skoro osoby z nim jadące widziały to na własne oczy?
(2012.06.22)

info

0  
  0