UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zginął świetny, młody facet, kierowca opla, jego śmierć jest ogromną tragedią dla wszystkich którzy go znali. Być może szybkość go właśnie w ten dzień zgubiła, ale nie nam już to oceniać i komentować, tym bardziej w sposób obrażający zmarłego! Kamil spoczywaj w pokoju. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!
z osiedla