UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki los jest niesprawiedliwy, dlaczego akurat musiała zabrać Ciebie????? Kamil, na zawsze pozostaniesz w mej pamięci, nigdy nie zapomnę Twego uśmiechu!!! Spoczywaj w pokoju, wierzę, że kiedyś tam na górze się spotkamy!! (*) (*)


Anuluj