UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drodzy Państwo jak czytam co Wy piszecie to płakać się chce. Zginął cłowiek z komentarzy wynika, że młody dlaczego nie okazujecie szacunku w stosunku do sytuacji. Stało się i się nie odstanie tragedia dla rodziny nie wypisujcie bzdur. A jeżeli chodzi o drogę (zakręty) to nie dla koników ale to była droga przeciwlotnicza, kręty ze względu na samoloty. Trochę delikatności.

Polonista