UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy Państwo jak czytam co Wy piszecie to płakać się chce. Zginął cłowiek z komentarzy wynika, że młody dlaczego nie okazujecie szacunku w stosunku do sytuacji. Stało się i się nie odstanie tragedia dla rodziny nie wypisujcie bzdur. A jeżeli chodzi o drogę (zakręty) to nie dla koników ale to była droga przeciwlotnicza, kręty ze względu na samoloty. Trochę delikatności.
Polonista