UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kamil [*] Zawsze będę pamięć jak wyglądałeś przez okno, jakoś pusto na osiedlu gdy ciebie już nie ma :-(

Z osiedla

Anuluj