UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kamil [*] Zawsze będę pamięć jak wyglądałeś przez okno, jakoś pusto na osiedlu gdy ciebie już nie ma :-(
Z osiedla
Kamil [*] Zawsze będę pamięć jak wyglądałeś przez okno, jakoś pusto na osiedlu gdy ciebie już nie ma :-(
Z osiedla