UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle wina dróg, drogowców, rządu, drzew, ptaka, bo nasrał na maskę, tylko kierowcy są bez winy. Fajne by było gdyby zostało dobudowane drugie pasmo drogi, ale skoro go nie ma to może wystarczy jeździć przepisowo, żeby nie dochodziło do wypadków.
dota-031