UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kondolencje można przekazać osobiście, a nie w komentarzach. Jeszcze zapalcie wirtualne świeczki, bo przecież tak trzeba. .Ludzie chore jest to co robicie !
ppol
Kondolencje można przekazać osobiście, a nie w komentarzach. Jeszcze zapalcie wirtualne świeczki, bo przecież tak trzeba. .Ludzie chore jest to co robicie !
ppol