UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kondolencje można przekazać osobiście, a nie w komentarzach. Jeszcze zapalcie wirtualne świeczki, bo przecież tak trzeba. .Ludzie chore jest to co robicie !

ppol

Anuluj