UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do goscia 2 wpisy powyzej- czlowieku - o jakim numerze rejestracyjnym mowisz?o tym że widac NE? i co pozatym?reszte sobie ktos dopowie czy moze chodzi ci o nr rejestracyjne karetek, policji srazaków?


Anuluj