UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do goscia 2 wpisy powyzej- czlowieku - o jakim numerze rejestracyjnym mowisz?o tym że widac NE? i co pozatym?reszte sobie ktos dopowie czy moze chodzi ci o nr rejestracyjne karetek, policji srazaków?
do goscia 2 wpisy powyzej- czlowieku - o jakim numerze rejestracyjnym mowisz?o tym że widac NE? i co pozatym?reszte sobie ktos dopowie czy moze chodzi ci o nr rejestracyjne karetek, policji srazaków?