UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga dobra była dla krzyżaków jak jeżdzili na konikach między Elblągiem a Malborkiem. Jest kręta i prowadzi wzdłuż rzeki aby można było poić koniki. Ale obecnie już nie zdaje egzaminu bo koniki nie te co kiedyś. A po co te barierki ???

STARYDINO

Anuluj