UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga dobra była dla krzyżaków jak jeżdzili na konikach między Elblągiem a Malborkiem. Jest kręta i prowadzi wzdłuż rzeki aby można było poić koniki. Ale obecnie już nie zdaje egzaminu bo koniki nie te co kiedyś. A po co te barierki ???
STARYDINO