UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
brawo dla kierowcy-bohatera ciężarówki, który chciał ocalić życie, komuś kto jechał tak, że wyjechał na jego pas. gdyby nie wypadek, to pewnie nawet by się osobówka w takiej sytuacji nie zatrzymała
beniu
brawo dla kierowcy-bohatera ciężarówki, który chciał ocalić życie, komuś kto jechał tak, że wyjechał na jego pas. gdyby nie wypadek, to pewnie nawet by się osobówka w takiej sytuacji nie zatrzymała
beniu