UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Droga dobra była dla krzyżaków jak jeżdzili na konikach między Elblągiem a Malborkiem. Jest kręta i prowadzi wzdłuż rzeki aby można było poić koniki. Ale obecnie już nie zdaje egzaminu bo koniki nie te co kiedyś. A po co te barierki ???

STARYDINO