UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie!strefa e e-gu to dno po piwo czekalem 45min i zero dopingu gosciu ze sceny powinien caly mecz zagrzewac dopingiem a ten w przerwie zaspiewal wyginam smialo cialo debil.sami probowalismy cos zarzucic ale tam byli same pikniki i niewiedzieli ze mozna kibicowac.moja noga juz tam niepostanie
Czytelnik_MOBI_21420