UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie obciach. .. nikt nie śpiewał może i była pełna kibiców ale nikt nie śpiewał. .. .Dlaczego się pytam ja darłem z kumplami ryja niemiłosiernie. .. na Rusków musi sie to poprawic. ..
Sebastian z luku
Dokładnie obciach. .. nikt nie śpiewał może i była pełna kibiców ale nikt nie śpiewał. .. .Dlaczego się pytam ja darłem z kumplami ryja niemiłosiernie. .. na Rusków musi sie to poprawic. ..
Sebastian z luku