UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie obciach. .. nikt nie śpiewał może i była pełna kibiców ale nikt nie śpiewał. .. .Dlaczego się pytam ja darłem z kumplami ryja niemiłosiernie. .. na Rusków musi sie to poprawic. ..

Sebastian z luku

Anuluj