UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widziałem wczoraj tych patriotów po 13lat obszczanych i pijanych jak świnie to sa kibice to pionki do napedzania kasy tym co sprzedają piwo wspólczuję tym co tam mieszkająw poblizu ryja darli do pólnocy


Anuluj