UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widziałem wczoraj tych patriotów po 13lat obszczanych i pijanych jak świnie to sa kibice to pionki do napedzania kasy tym co sprzedają piwo wspólczuję tym co tam mieszkająw poblizu ryja darli do pólnocy
Widziałem wczoraj tych patriotów po 13lat obszczanych i pijanych jak świnie to sa kibice to pionki do napedzania kasy tym co sprzedają piwo wspólczuję tym co tam mieszkająw poblizu ryja darli do pólnocy