UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do Polski Patriota: flagi wywieszamy bo sie cieszymy naszą drużyną, reprezentacją, dopingujemy naszych piłkarzy. A swita narodowe iyp. kibicow nie interesuja, kibicujemy POLAKOM, NIE Polsce


Anuluj