A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Moje dziecko chodzi do SP12 a nie jestem biznesmanem. .. P. Ryszard był w tej szkole po raz pierwszy z powodu przypadkowego spotkania z jej uczniami, a drugi raz z powodu spotkania z lyżwiarstwem i jej elbląską gwiazdą Helena Pilejczyk, byłą nauczycielką 12-stki
Niestety jest to ostatnie szoł Elbląga :(
nie jest ostatnie, bo w tym odcinku nikt nie odpada:) Prawda jest taka, że będą już do końca w każdym odcinku:)
trzymam mocno kciuki i napewno będę głosować do czego zachęcam wszystkich elblążan. Głosujcie i nie zwracajcie uwagi na tych którym się to nie podoba. tacy ludzie nigdy z niczego nie są zadowoleni. Jak ich to nie obchodzi to niech przynajmiej nie mędrkują bo szkoda ich wysiłku. Pozdrowienia dla Pana Ryszarda i jego wspaniałej ekipy.
W tą sobotę wysyłamy sms-y zmobilizowani na 1000% !!!!! Zwycięstwo w tym programie zapewnia Drużynie RR immunitet i udział w finale 5 maja!!!!! Pozdrawiam R. RYNKOWSKIEGO i BRYGADĘ RR.
popieram, panie Ryszardzie. .. .. czy my jeszcze jesteśmy w Polsce? A może wstydzimy się języka polskiego? Dlaczego tak mało spiewacie w języku polskim?
Nie mozemy wyslac sms-ow!!!Zrobcie cos!Jest nas tu masa elblazan poza granicami kraju, ktorzy chetnie wzieliby udzial i zaglosowali na druzyne z Elblaga. Dlaczego o nas nie myslicie?My wciaz jestesmy myslami z naszym ukochanym miastem!Pozdrowienia z Londynu!
My tez promujemy miasto...http://oratorium-studio.bloog.pl/ Buzioleeee!!!