UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moje dziecko chodzi do SP12 a nie jestem biznesmanem. .. P. Ryszard był w tej szkole po raz pierwszy z powodu przypadkowego spotkania z jej uczniami, a drugi raz z powodu spotkania z lyżwiarstwem i jej elbląską gwiazdą Helena Pilejczyk, byłą nauczycielką 12-stki


Anuluj