UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tą sobotę wysyłamy sms-y zmobilizowani na 1000% !!!!! Zwycięstwo w tym programie zapewnia Drużynie RR immunitet i udział w finale 5 maja!!!!! Pozdrawiam R. RYNKOWSKIEGO i BRYGADĘ RR.

ashorek

Anuluj