UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trzymam mocno kciuki i napewno będę głosować do czego zachęcam wszystkich elblążan. Głosujcie i nie zwracajcie uwagi na tych którym się to nie podoba. tacy ludzie nigdy z niczego nie są zadowoleni. Jak ich to nie obchodzi to niech przynajmiej nie mędrkują bo szkoda ich wysiłku. Pozdrowienia dla Pana Ryszarda i jego wspaniałej ekipy.