UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mozemy wyslac sms-ow!!!Zrobcie cos!Jest nas tu masa elblazan poza granicami kraju, ktorzy chetnie wzieliby udzial i zaglosowali na druzyne z Elblaga. Dlaczego o nas nie myslicie?My wciaz jestesmy myslami z naszym ukochanym miastem!Pozdrowienia z Londynu!
emigant