UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie mozemy wyslac sms-ow!!!Zrobcie cos!Jest nas tu masa elblazan poza granicami kraju, ktorzy chetnie wzieliby udzial i zaglosowali na druzyne z Elblaga. Dlaczego o nas nie myslicie?My wciaz jestesmy myslami z naszym ukochanym miastem!Pozdrowienia z Londynu!

emigant