UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
popieram, panie Ryszardzie. .. .. czy my jeszcze jesteśmy w Polsce? A może wstydzimy się języka polskiego? Dlaczego tak mało spiewacie w języku polskim?
dsfsaf
popieram, panie Ryszardzie. .. .. czy my jeszcze jesteśmy w Polsce? A może wstydzimy się języka polskiego? Dlaczego tak mało spiewacie w języku polskim?
dsfsaf