UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

popieram, panie Ryszardzie. .. .. czy my jeszcze jesteśmy w Polsce? A może wstydzimy się języka polskiego? Dlaczego tak mało spiewacie w języku polskim?

dsfsaf

Anuluj