UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
napis nad wejściem do kościoła:, ,otwórzcie drzwi chrystusowi "spróbujcie tam wejść jak nie ma mszy, mi się nie udało!zamknięte na cztery spusty!
EG
napis nad wejściem do kościoła:, ,otwórzcie drzwi chrystusowi "spróbujcie tam wejść jak nie ma mszy, mi się nie udało!zamknięte na cztery spusty!
EG