UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

napis nad wejściem do kościoła:, ,otwórzcie drzwi chrystusowi "spróbujcie tam wejść jak nie ma mszy, mi się nie udało!zamknięte na cztery spusty!

EG

Anuluj