UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to bardzo proste mocherki. chcecie tv trwam na multiplexie? Po prostu zapłaćcie jak reszta kanałów a nie znowu na krzywy ryj"bo my katolycy i nam sie należy"
anty-mocher
Przecież to bardzo proste mocherki. chcecie tv trwam na multiplexie? Po prostu zapłaćcie jak reszta kanałów a nie znowu na krzywy ryj"bo my katolycy i nam sie należy"
anty-mocher