UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież to bardzo proste mocherki. chcecie tv trwam na multiplexie? Po prostu zapłaćcie jak reszta kanałów a nie znowu na krzywy ryj"bo my katolycy i nam sie należy"

anty-mocher

Anuluj