UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może transfer gotówki jest powszechnie znany, ale moim zdaniem chrzest, komunia, ślub i pogrzeb powinien być darmowy. To jest obowiązek księdza. A za pozostałe rocznice, msze w intencjach i świadectwa powinny być za opłatą. Dziś prawdziwych katolików jak i księży z powołania wcale tak dużo nie ma. Ludzie zapomnieli po co się idzie do kościoła. Idąc do komunii składają ręce, a poza kościołem jest w nich tyle nienawiści i fałszu, że zaczynam się bać takich katolików.