A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do komentujących językiem nienawiści rodem z Wyborczej, szlag Was trafia, bo 20 lat prania mózgów na nic się zdało, he, he. ..
Mylił się towarzysz Stalin twierdząc, że walka klasowa zaostrza się tym bardziej, im bliżej zwycięstwa jedynie słusznej idei. Jest dokładnie odwrotnie: zaostrza się, im bardziej oczywiste robi się jedynie słusznej idei bankructwo i klęska. RAZ
a ja sie wcale moherem nie czuje, mam 24 lata i jak najbardziej popieram ta inicjatywe!
pomijając całą ideologie- dlaczego tak duza czesc spoleczenstwa ma byc dyskryminowana?
Do poprzednika - natomiast język RM i TV Trwam to język miłości? Wolne żarty :)))))
Jestem zniesmaczona dlaczego faceci mają czapki z daszkiem a nie mają moherowych beretów? Piotr nie masz beretu?
100 razy wolę być mocherem niż ogłupionym lemingiem.
Kupujecie GW, słuchacie TVN i nic nie wiecie co słychać na świecie i w Polsce. Wiecie tylko to, co Rząd Wam chce przekazać, a miska nieubłagalnie się opróżnia. ..
Do przedmówcy wspominającego RAZ-a. Nie rzucaj pereł przed wieprze. To są lemingi. Do nich trafi tylko coś na poziomie Kuby Wojewódzkiego. Zauważyłem że Elbląg pod tym względem jest jakiś zacofany. W całym kraju lemingi jakby zaczęły się budzić z lemingozy i w ich mózgach pojawia się nawet coś na kształt myśli, a w Elblągu są głupie jak były. Świadczy o tym większość wpisów pod niniejszym artykułem. Nie wiem z czego to się bierze.
Komentarze przeciwników TV TRWAM i RM na poziome okien od piwnicy. To jest wlasnie Polska cala tzw polskie piekielko, najchedniej pozabijaliby tych ludzi co szli w marszu. Wstyd!
Dużo myślących już stąd wyjechało, Elbląg to jest w ogóle ciężkie środowisko. .. dlatego ja co kilka miesięcy muszę pojechać do Warszawy, tak się składa że na marsze, ostatnio 1 marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy wyklętych, żeby móc dalej trwać. ..
Żeby tylko dać im taką możliwość wystrzelali by niewygodnych. Jestem tego pewna, że nie wahaliby się ani minuty.