UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kanał multipleksowy dla telewizji Trwam będzie i bez tych pochodów. Tu raczej chodzi o formę zaistnienia. Ludzi straszą po to by byli w gromadzie. .. .taka akcja pisowa. .. .destabilizacyjna. .. Szkoda tylko iż rozwarstwia to społeczeństwo. Może jednak bez tych epitetów i wrogości. Trochę to przypomina krzyk strachu, trochę rozpaczy, trochę nienawiści. .. .i beznadziei. Jutro też będziemy musieli jakoś żyć razem. .. .. i tacy od lewa do prawa. .. nie traćmy realnego oglądu. W Elblągu jest wiele środowisk tak od siebie odmiennych i dobrze było by każdemu dać szansę na normalność. Pozdrawiam wszystkich i jestem za, a nawet przeciw. .. jak mawiał klasyk.