UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dużo myślących już stąd wyjechało, Elbląg to jest w ogóle ciężkie środowisko. .. dlatego ja co kilka miesięcy muszę pojechać do Warszawy, tak się składa że na marsze, ostatnio 1 marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy wyklętych, żeby móc dalej trwać. ..