UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do przedmówcy wspominającego RAZ-a. Nie rzucaj pereł przed wieprze. To są lemingi. Do nich trafi tylko coś na poziomie Kuby Wojewódzkiego. Zauważyłem że Elbląg pod tym względem jest jakiś zacofany. W całym kraju lemingi jakby zaczęły się budzić z lemingozy i w ich mózgach pojawia się nawet coś na kształt myśli, a w Elblągu są głupie jak były. Świadczy o tym większość wpisów pod niniejszym artykułem. Nie wiem z czego to się bierze.
Inżynier