A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
hahaha witamy w moherkowie hahaah
Z tego co tutaj czytam to nie TV TRWAM czy RM sieje nienawiść tylko osoby piszące tutaj swoje komentarze. W manifestacji bralo 2 do 3 tys ludzi to dużo jak na takie powiatowe miasto Elblag. Ale w Olsztynie i tak byloby wiecej bo Elbląg Olsztynowi siega do kolan.
niedługo moherki sie skończa. .. mam na myśli FANATYKÓW walczących o Radio tego złodzieja niczym niczym kibole na meczu LEGIA-arka
Zdecydowanie więcej. Kurp polski odmiana olsztyńska, kato-narodowym mocno jest.
z krzyżem w ręku tego uczył Jezus ???złodziejstwa, fanatyzmu, agresji. ..
to jest kampania wyborcza PIS-u bo PIS się sykuje szykuje do wybory będę za kilka miesięcy
To Kurski jest chrześcijaninem? Katolikiem? Wolne żarty! Ten człowiek obraził swoją nienawiścią i zakłamaniem (z uśmieszkiem na ustach) więcej osób niż tak zwani "niewierzący". Jego można także śmiało nazwać terrorystą bo uprawia terrorystykę słowną, przekłamując wątki swojej wiary tak jak to robią muzułmanie poniżający kobiety luz żydzi straszący cały świat ukrywając się za holocaustem. Każde przegięcie w tę czy drugą stronę prowadzi do jednego - do zastraszania innych, do robienia społeczeństwu wody z mózgu. Przykład? Dzaidek Tyska był w wermahcie - mój także! Złapany w Gdyni siłą wcielony do niemieckiej armii - potem dostał medal od Polaków i Anglików. .. Za co? BO uciekał od niemców mogąc dostać od nich kulę w plecy a z przodu kulę od Francuzów - na szczęście jemu i jego współtowarzyszom się udało. Niemówienie całej prawdy to także kłąmstwo panie Kurski i nie jest pan lepszy od innych magików których dni są policzone bo młodzi ludzie wykopią takich jak pan jak padną ostatnie mohery - polecą ludzie od Tuska począwszy, poprzez ślizgaczy typu Pawlak a na Ziobrach i Kurskich skończywszy - za Acta, za Pzpn, za autostrady, za ośmieszanie nas w parlamecie UE, za nieznanie języków obcych, za wydłużanie lat pracy + brak perspektyw na pracę dla młodych, za kłamstwa wyborcze. .. itp itd
Krzyż i Polska to dwie odrębności panie kurski, jak chcesz być lennikiem KK to wynocha do watykanu. Polska dla Polaków nie dla katoli! Lepkie łapska kleru gorsze niż US, szybciej belzebub w piekle poda ci szkalnkę wody niż większość tych demonstrantów. Chronią największą kanalię i darmozjada oraz oszusta w tym kraju - k. Rydzyka! Nadchodzi jednak czas zmian i w końcu może KK się oczyści z ment i innych społecznych darmozjadów straszących ogniami piekielnym te bezmózgie towarzystwo ze zdjęć! I tak tam panuje widać "katolska" myśl przewodnia jak na nas plują to źle jak my plujemy to tolerancja i sprawiedliwość!
Wyruszyli spod miedzianego centrum biznesowego :)
Elbląg jest rzeczywiście wyjątkiem w przeciwieństwie do wielu innych miast. Tutaj ludzie nie wstydzą się obnosić z Wyborczą.