UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dużo myślących już stąd wyjechało, Elbląg to jest w ogóle ciężkie środowisko. .. dlatego ja co kilka miesięcy muszę pojechać do Warszawy, tak się składa że na marsze, ostatnio 1 marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy wyklętych, żeby móc dalej trwać. ..