UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja sie wcale moherem nie czuje, mam 24 lata i jak najbardziej popieram ta inicjatywe! pomijając całą ideologie- dlaczego tak duza czesc spoleczenstwa ma byc dyskryminowana?

marys88

Anuluj