UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja sie wcale moherem nie czuje, mam 24 lata i jak najbardziej popieram ta inicjatywe! pomijając całą ideologie- dlaczego tak duza czesc spoleczenstwa ma byc dyskryminowana?
marys88
a ja sie wcale moherem nie czuje, mam 24 lata i jak najbardziej popieram ta inicjatywe! pomijając całą ideologie- dlaczego tak duza czesc spoleczenstwa ma byc dyskryminowana?
marys88