UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To Kurski jest chrześcijaninem? Katolikiem? Wolne żarty! Ten człowiek obraził swoją nienawiścią i zakłamaniem (z uśmieszkiem na ustach) więcej osób niż tak zwani "niewierzący". Jego można także śmiało nazwać terrorystą bo uprawia terrorystykę słowną, przekłamując wątki swojej wiary tak jak to robią muzułmanie poniżający kobiety luz żydzi straszący cały świat ukrywając się za holocaustem. Każde przegięcie w tę czy drugą stronę prowadzi do jednego - do zastraszania innych, do robienia społeczeństwu wody z mózgu. Przykład? Dzaidek Tyska był w wermahcie - mój także! Złapany w Gdyni siłą wcielony do niemieckiej armii - potem dostał medal od Polaków i Anglików. .. Za co? BO uciekał od niemców mogąc dostać od nich kulę w plecy a z przodu kulę od Francuzów - na szczęście jemu i jego współtowarzyszom się udało. Niemówienie całej prawdy to także kłąmstwo panie Kurski i nie jest pan lepszy od innych magików których dni są policzone bo młodzi ludzie wykopią takich jak pan jak padną ostatnie mohery - polecą ludzie od Tuska począwszy, poprzez ślizgaczy typu Pawlak a na Ziobrach i Kurskich skończywszy - za Acta, za Pzpn, za autostrady, za ośmieszanie nas w parlamecie UE, za nieznanie języków obcych, za wydłużanie lat pracy + brak perspektyw na pracę dla młodych, za kłamstwa wyborcze. .. itp itd

AliBali

Anuluj